В атмосфері все більше вихлопних газів, пилу, хімічних речовин. Не ігноруйте цей факт! Щоб убезпечити себе і свої легені, досить використовувати сучасний очисник повітря, і зовсім не важливо, де ви знаходитесь: на роботі, вдома або в автомобілі.

У цій статті ви дізнаєтеся, як вибрати хороший очищувач повітря.

Очищувач повітря: як вибрати найкращий для квартири

На ринку кліматичної техніки представлено безліч очищувачів з різними фільтрами і додатковими функціями (іонізації, ароматизації, озонування, зволоження повітря). Щоб не заплутатися і вибрати відповідний очищувач повітря, дайте відповідь на ці питання:

  1. Де буде використовуватися очисник повітря? Очищувачі повітря використовують на промислових об'єктах, виробництві, в квартирі, автомобілі від сигаретного смогу, диму і навіть в холодильнику від неприємного запаху.
  2. Стаціонарний очисний комплекс для будинку або компактний апарат, який можна переносити з собою з кімнати в кімнату? Потужність очищувача, наявність додаткових фільтрів, функцій безпосередньо залежить від площі кімнати. Для невеликих кімнат можна використовувати компактні портативні очисники, які включаються в розетку або підключаються до повербанку через usb кабель. Наприклад, міні-очисник повітря Turbo Clean і Turbo Clean-U.
  3. Наскільки часто потрібен очищувач? Якщо хочете користуватися очищувачем часто або навіть цілодобово, звертайте увагу на потужність і споживання енергії.
  4. Де поставити очищувач повітря? Очищувачі повітря бувають підлогові, настільні, є моделі з настінним кріпленням. Необхідно забезпечити циркуляцію повітря в місці установки, тому кути кімнати не найкраще рішення.
  5. Навіщо потрібен очищувач повітря? Пил, токсичні речовини, сигаретний дим - від усіх цих неприємностей можна позбутися за допомогою очищувача повітря. Чим вище ступінь очищення, тим краще очищається приміщення від пилу, алергенів й інших забруднень. Наприклад, Tower-101 завдяки 8-ступеневій системі очищення повітря усуває всі токсини, гази, алергени, віруси, бактерії. Кожен фільтр виконує свою роль в очищенні повітря.

Фільтри очищувача повітря

За ефективністю поділяють фільтри на класи ступеня очищення повітря:

  • Груба;
  • Тонка;
  • Високоефективна.

Більшість повітряочисників використовують кілька фільтрів.

Префільтр

Попередній фільтр затримує великі мікрочастинки до 10 мкн (пух, шерсть домашніх тварин, пил) і захищає інші фільтри. Його необхідно чистити і мити, при постійному використанні очищувача бажано міняти префільтр через 6 місяців.

Фотокаталітичний фільтр

Ультрафіолет з каталізатором - складові фотокаталітичного фільтра. Ультрафіолетові промені знезаражують повітря від збудників ГРВІ, цвілі, усувають неприємні запахи, розкладають токсичні речовини. Очищувачі повітря з фотокаталітичним фільтром досить популярні завдяки широкому спектру дії. Забруднення повністю розкладаються і ніде не накопичуються, тому міняти потрібно тільки УФ лампу раз на півроку або рік. Ефективність знищення вірусів і бактерій 99,9%!

Вугільний фільтр

Адсорбуюча речовина поглинає дим, неприємні запахи тварин, аромати з кухні від приготування їжі, запах цвілі, токсичні речовини. Через 4-6 місяців очищення повітря таким способом необхідно міняти фільтр. Експлуатувати очисник повітря без заміни фільтра не рекомендується, він буде ще більше забруднювати повітря.

Електростатичний фільтр

Тонкі поліпропіленові волокна з мікроскопічними отворами затримують забруднення до 1 мкн. За допомогою електричного розряду фільтр з легкістю притягує до себе пил. Для якісного очищення запиленого приміщення варто вибрати HEPA фільтр, тому що електростатичний має властивість забруднюватися, а значить, через велику кількість пилу доведеться частіше витрачається на його заміну.

HEPA фільтр

Найефективніший фільтр, затримує 99% мікрочастинок розміром від 0,03 до 1 мкн. HEPA очищувачі повітря очищають приміщення від вірусів, мікробів, грибкових спор, мікрочастинок епітелію. Очищувачі повітря з HEPA фільтрацією кращий вибір для офісних, медичних та домашніх приміщень.

Як вибрати очищувач повітря для алергіків

Згідно WAO (Всесвітньої організації по алергії) людей з цим захворюванням стає все більше, в окремих країнах число доходить до 40% населення.

Якщо ви страждаєте на захворювання дихальних шляхів, зверніть увагу на очищувачі повітря з HEPA фільтром. Вони усувають джерела алергії, затримуючи найменші частинки пилу. Наприклад, очищувач повітря Montego з іонізацією повітря утворює навколо велику кількість іонів, які видаляють з повітря алергени, опускаючи їх (алергени) на плоскі поверхні. Іонізація також позитивно впливає на якість сну. Очисник повітря Montego стильний і компактний, можна використовувати не тільки вдома, в офісі, а й по дорозі на роботу в автомобілі.

У кожного фільтра повітря є переваги, головні причини для його придбання - поліпшення якості життя, працездатності і здоров'я. Зателефонуйте або напишіть нам, якщо у вас залишилися питання, - ми з радістю допоможемо вибрати кращий очищувач повітря.