Воднева вода - унікальний продукт, здатний значно поліпшити здоров'я людини. Для її створення використовують спеціальні пристрої - генератори водневої води. Користь збагаченої воднем води доведена науковими дослідженнями, тому з кожним роком генератори стають все більш популярні. На які характеристики при виборі пристрою потрібно звернути увагу в першу чергу? З цієї статті ви дізнаєтеся, як вибрати генератор водневої води.

Генератор водневої води: огляд головних критерій вибору

Характеристик у генераторів водневої води досить багато і недосвідчений користувач може розгубитися при виборі. Далі ми перерахуємо головні поради щодо вибору пристроїв, на основі їх характеристик.

1. Визначтеся, який вид генератора водневої води кращий для вашого способу життя

Глобально є 2 види генераторів:

  • Стаціонарний. Пристрої такого роду зазвичай підключаються до мережі і купуються для будинку або офісу. Наприклад, глечик Athabasca-101 на 2 літри. Водневий генератор створений з безпечного матеріалу - боросилікатного скла медичного класу, воно стійке до зміни температурного режиму. Додатково ця модель має функцію іонізації, тому разом з воднем організм отримує іони кисню. Це позитивно впливає імунну систему, зміцнюючи її, і підвищує рівень енергії людини.
  • Портативний. Такі генератори мають зовнішній вигляд пляшки або склянки, їх можна завжди носити з собою. За об'ємом зазвичай розраховані на однієї або двох людей. Пристрій має вбудований акумулятор, так що їм можна користуватися без підключення до мережі. Дуже зручний генератор води на 450 мл - Tana-101. Він здатний наситити воду воднем всього за три хвилини, а акумулятор розрахований на 10-15 разів роботи без підзарядки.

Також існують генератори-інгалятори водневої води, це дозволяє використовувати генерований водень для вдихання. Така процедура, проведена протягом півгодини, може замінити 15 літрів водневої води з концентрацією Н2 1-1,2 ppm. Для цієї мети можна використовувати портативний водневий генератор-інгалятор Hanka-101. Пристрій заряджається через USB і довго тримає заряд, тому його можна брати з собою в подорож, тримати в машині або поставити в своєму кабінеті на роботі.

2.  Розрахуйте потрібний вам об'єм генератора

Для індивідуального використання генератора слід вибирати ємності з невеликим об'ємом від 240 мл. Це дозволить за раз випити всю воду, насичену воднем, тому що за 40 хвилин в нормальних умовах концентрація кисню у воді зменшується вдвічі.

При необхідності використання водневої води великими компаніями, наприклад, в офісі, лікувально-оздоровчому закладі або вдома використовуйте стаціонарні генератори об'ємом від 1 літра.

3. Зверніть увагу на концентрацію водню

Якісний генератор водневої води повинен генерувати не менше 1000 ppb водню. Портативний генератор Ontario-101 на 240 мл виробляє 2000 ppb водню. Ця кількість водню в воді утримується протягом двох годин завдяки технології Dual Chamber, яка забезпечує підвищений тиск в пляшці. Далеко не всі моделі дозволяють досягати таких результатів.

4. Враховуйте окислювально-відновний потенціал (ОВП) води

Ідеальний ОВП організму знаходиться в межах від - 100 до -200 мВ. Воднева вода також має негативні значення ОВП. Саме тому вона не окисляє і не зношує організм, тому що на засвоєння не витрачається енергія, отже, воднева вода не викликає появу вільних радикалів. Вибирайте генератор, що забезпечує високе негативне значення ОВП. Для всієї сім'ї можна використовувати водневий глечик Toho-101, який генерує воду з ОВП -700мВ.

5. Перевірте, щоб генератор був безпечний

Хороший безпечний генератор водневої води відповідає таким вимогам:

  • Кожен електрод повинен мати платинову оболонку. Це убезпечить готову воду від концентрації металевих іонів при роботі генератора;
  • Необхідна наявність протонообмінної мембрани SPE / PEM. Завдяки їй відбувається видалення шкідливих для людини продуктів електролізу - кисню, а також домішок хлору і озону;
  • Матеріал пляшки або глечика повинен бути сертифікованим для харчового застосування. Це може бути скло або пластик харчового класу.

6. Простежте, щоб генератор використовував технологію SPE / PEM

Всі топ генератори водневої води обладнані протонообмінними мембранами, виготовленими за технологією SPE / PEM. Протонообмінна мембрана це твердий полімерний електроліт, завдяки якому виконується процес електролізу. Саме наявність мембрани робить можливим насичення Н2 дистильованої і очищеної за допомогою зворотнього осмосу води. Пристрої без технології SPE / PEM наситити воднем таку воду не зможуть.

Крім цього, якщо в генераторі НЕ буде мембрани, ви зіткнетеся з неприємним запахом, який виділяє вода з домішками хлору під час електролізу.

Вперше матеріал для протонообмінної мембрани був запатентований американською фірмою DuPont. Саме нею обладнаний генератор водневої води Hanka-101. Однак сьогодні на ринку досить багато мембран японського, корейського, китайського походження високої якості.

7.  Вирішіть, який спосіб управління буде більш зручним для вас

Залежно від виду пристрою спосіб його управління відрізняється. Наприклад, для включення портативного генератора в пляшці Ontario-101 досить натиснути на кнопку для початку роботи. А ось генератори від 1 літра обладнані сенсорними екранами управління. Наприклад, глечик на 1,5 літра Toho-101, який до того ж має три режими насичення киснем.

8. Визначтеся, чи потрібні вам додаткові функції

Генератори водневої води можуть бути оснащені додатковими функціями:

  • нагрів води до комфортної температури в 40°C за Цельсієм;
  • іонізація води;
  • очищення пристрою від хлору;
  • звуковий або світлодіодний сигнал при завершенні процесу насичення води воднем.

Наприклад, всіма цими функціями володіє водневий глечик на 2 літри Athabasca-101. Його об'єм дозволяє використовувати генератор у великих колективах.

Якщо ви вирішили купити генератор водневої води для особистого користування, залишайте свій номер телефону в формі для зворотного зв'язку. Ми передзвонимо протягом робочого дня і допоможемо вибрати відповідний пристрій саме для вас.