Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00
Сб:10:00–16:00; Нд: вихідний
Будні: (тех.підтримка) 10:00–17:00

0
Мій кошик

Озонатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити озонатор і відчути прилив сил

Чи знаєте ви, що озон є потужним бактерицидним засобом? У природі цей газ підтримує екологічний баланс, не дозволяючи мікробам аномально швидко розмножуватися. У домашніх умовах таке бактерицидний засіб можна отримати лише при використанні спеціального приладу. Купити озонатор - це забезпечити своєму будинку ефективну дезінфекцію повітря, без зусиль знезаразити поверхні, повністю позбутися від запахів.

При покупці озонатора важливо знати, що це прилад, який виробляє спеціальний газ для очищення повітря - озон. Важливо також не плутати озонування та іонізацію повітря, що не є однією і тією ж процедурою. Під час озонування людям не можна знаходиться в приміщенні. Ввійти можна через 20-30 хвилин - за цей час надлишки озону розпадаються на молекули чистого кисню. Перебування в приміщенні з високою концентрацією озону в повітрі погано позначається на самопочутті. Ми рекомендуємо придбати озонатор повітря/води - використання приладу з дотриманням всіх запобіжних заходів дозволить вам забути про багато проблем зі здоров'ям.

Озонатори: шкода чи користь

У разі правильного використання, побутові озонатори повітря не тільки корисні для людини, але і володіють властивостями дезінфекції та дезодорації. Особливо, якщо в домі виховується маленька дитина. Коли на вулиці спалах грипу або епідемія вірусного захворювання, багато людей є переносниками інфекції. Озонування повітря допомагає, коли хтось із членів сім'ї захворів. Очищаючи повітря, ви знезаражують його, захищаючи від ризику захворіти інших членів сім'ї. Крім того, ми переносимо інфекцію на одязі і черевиках, коли відвідуємо громадські заклади. І якщо у когось із родини знижений імунітет. Цього може бути достатньо, для того, щоб захворіти. В цьому випадку вам необхідно купити озонатор, і убезпечити свою родину від небажаних захворювань. А якщо ви користуєтеся озонатором для будинку під час хвороби, то існує висока ймовірність прискорити процес одужання.

Користуючись озонатором як засіб для санітарної обробки повітря і поверхонь важливо дотримуватися правил безпеки. Оскільки озон є сильним окислювачем, він миттєво вступає в реакцію з будь-якими домішками і шкідливими речовинами в повітрі. Так, якщо його концентрація в повітрі занадто велика, то він може вступити в реакцію з тканинами людини, а також в повітрі можуть утворюватися речовини небезпечні для здоров'я і життя людини. Озон здатний окислювати полімер, гуму і метали. Для людини надмірна доза озону небезпечна саме для легких: спостерігатимуться перерви в диханні, алергічні реакції і болю в очах.

Який же принцип дії домашнього озонатора? Атомарний кисень, який утворюється при розпаді ОЗ, окисляє токсичну дію озону, пахучу органіку до стану простих, позбавлених запаху сполук. Тому озонатор повітря і озонатор води кожен окремо можуть вбивати різні мікроби і мікроорганізми, небезпечні бактерії, віруси, грибки. Побутові озонатори повітря знезаражують воду і очищають від надлишку заліза, залишаючи лише корисні мінерали.

Купити озонатор в Україні можна за допомогою нашого магазину онлайн і отримати консультацію про способи його застосування.

Яким чином вибрати і купити озонатор?

Як не дивно, але побутової іонізатор найчастіше можна зустріти на підприємствах і в медичних установах, де велике скупчення людей, і необхідні запобіжні заходи прийняті за правило. Домашній озонатор поки явище більш рідкісне, але багато сімей визнали вже його корисні якості. Щоб правильно вибрати і купити озонатор необхідно:

 • перевірити сертифікат на відповідність озонатора нормативам;
 • перевірити відповідність озонування повітря необхідним стандартам;
 • ознайомитися з технічними характеристиками побутового озонатора повітря;
 • обов'язково на пакуванні повинна бути вказана концентрація озону озонатора повітря і озонатора води.

Купити озонатор можна лише при наявності відповідних документів з урахуванням концентрації озону в повітрі в допустимих кількостях.

Озонатор повітря: переваги

Озонатор повітря набув широкого використання не стільки, як засіб очищення повітря в приміщенні, як ефективний засіб по боротьбі із захворюваннями різного роду. Ваші рідні страждають частими бронхітами і запаленнями верхніх дихальних шляхів, астмою і алергічними реакціями? В такому випадку необхідно купити озонатор повітря і не відкладати на потім. За допомогою озонатора повітря ви зможете не тільки усунути всі непотрібні запахи і компоненти з повітря, але і поліпшите свіжість в вашому приміщенні. Побутові озонатори повітря набули широкого поширення завдяки своїй ефективності і стрімко набирають популярності.

4 правила використання озонатора для повітря

Купити озонатор повітря дуже просто, це дійсно дуже корисна річ в будинку. Але для того, щоб не помилитися у використанні озонатора для квартири, необхідно дотримуватись деяких простих правил:

 • довіряйте своєму нюху. Якщо ви відчуваєте запах «грози», значить, концентрація озону перевищена;
 • проводите озонування приміщення тільки у відсутності в ньому людей;
 • обов'язкове ретельне провітрювання приміщення після процедури озонування повітря;
 • в жодному разі не використовувати озонатор повітря, якщо в приміщенні перевищена концентрація пари, або пилу, якщо в повітрі присутні гази або пари, при вологості приміщення 95% і більше, у вибухонебезпечних приміщеннях.

Озонатор повітря:

 • організовує здорову атмосферу повітря, шляхом очищення і освіження повітря;
 • створює правильний мікроклімат в приміщенні;
 • здійснює знищення різноманітних вірусів, бактерій і шкідливих грибків;
 • організм отримує заспокійливу і протизапальну дію;
 • вбиває неприємні запахи, в тому числі від тютюнового диму;
 • очищає повітря від пилу, що допомагає уникнути алергічних реакцій;
 • допомагає економити кошти на покупку дорогих ліків і антибіотиків, а також зберігати своє здоров'я.

Озонатор води: принцип дії

Корисні властивості озонатора води полягають у тому, що окислювальна функція озону видаляє з води шкідливі для нашого організму хімічні речовини, розкладає їх, перетворюючи в осад. Всі неактивні речовини видаляються за допомогою фільтрації, або елементарного відстоювання води. Купити озонатор води це отримати безпечну і приємну на смак воду.

Озонатор води застосовується для:

 • в приготуванні перших страв, чаю і кави;
 • для збереження здоров'я зубів під час щоденного чищення;
 • незамінний для грудних дітей при купанні, обробці попрілостей і гнійничкових реакцій;
 • для очищення шлунково-кишкового тракту при отруєннях;
 • лікування лупи і свербіння при температурі не вище 40 градусів Цельсія;
 • проведення гігієнічних процедур при гінекологічних захворюваннях;
 • проведення інгаляцій;
 • в косметичних цілях для вмивання особи, зменшення вугрового висипу;
 • при маніпуляціях з лежачими хворими;
 • прийому очищувальних ванн за допомогою озонної суміші.

Побутові озонатори повітря

Побутові озонатори повітря використовуються в побуті, найчастіше їх купують для використання в домашніх умовах. З метою очищення повітря, отримання свіжості побутові озонатори отримали досить широке застосування. Крім того доведено, що побутової озонатор надає прямо пропорційне дію на підвищення імунітету і опорні функції організму. Наш інтернет магазин пропонує універсальне рішення у вигляді озонатор іонізатор, який як 2-в-1 підсилює ефект пристосувань, якщо вони працюють автономно один від одного. Ви отримуєте чисте повітря і прекрасне самопочуття. Купити озонатор такого типу буде коштувати трохи дорожче, ніж просто озонатор для будинку або іонізатор, але ця покупка того варто.

Крім цього zdorovee.com пропонує вашій увазі озонатор для холодильника, у вигляді унікальної розробки, яка ефективно бореться з неприємним запахом в холодильнику. Це озонатор, відгуки про який підкорюють. Він виводить нітрати, отрутохімікати, личинки яєць різноманітних паразитів. Купити озонатор цього типу і забути про зіпсовані продукти в холодильнику.

Наш магазин пропонує широкий асортимент озонаторів, які розраховані на різноманітні потреби та на людей з різним достатком. Ми пропонуємо придбати озонатори, які відповідають всім стандартам якості і спеціально сертифіковані. Наші озонатори в Києві підібрані за відгуками наших клієнтів і здатні забезпечити вирішення безлічі різнобічних проблем. Крім того, ми пропонуємо доступні ціни та корисну консультацію. Обов'язково дізнайтеся у нас про всі корисні властивості побутового озонатора, і купити озонатор для вас стане набагато простіше.

Вгору