Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00
Сб:10:00–16:00; Нд: вихідний
Будні: (тех.підтримка) 10:00–17:00

0
Мій кошик

Очищувачі повітря

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Очищувач повітря для здоров'я всієї родини

Відомо, що людині для повноцінного життя необхідна їжа, вода і повітря. Саме останній з перерахованих елементів у великих містах, м'яко кажучи, брудний. Очищувач повітря для квартири і будинку є не розкішшю, а справжньою необхідністю.

Пристрій для нормалізації повітря стає все більш популярним у великих містах, над якими починає формуватися своєрідний смог з вихлопних газів і промислових відходів. Очищувачі повітря для дому стануть справжнім порятунком для маленьких дітей, які проживають в центрі таких міст.

За гучних вулицях в центрі міста проїжджає величезна кількість машин, які викидають в атмосферу продукти вуглеводневого палива. Квартири в будинках поблизу доріг особливо гостро потребують воздухоочистителях. Завдяки продуманій системі очищення і її декількох ступенів, очищувач повітря затримує в собі продукти, які потрапляють з вихлопних труб в атмосферу. Різні небезпечні сполуки речовин, які викидаються в повітря від великих виробництв, також затримуються приладами очищення повітря.

Здоров'я своїх рідних і близьких безпосередньо залежить від того повітря, яке ми вдихаємо. Якщо на роботі або в школі найчастіше не використовуються прилади по його очищенню, то для домашнього використання такої предмет просто необхідний. Очищувач повітря для квартири стане незамінним пристроєм для того, щоб дихати вільно і легко.

Купити очищувач повітря: навіщо?
Існує ряд причин, за якими придбання приладу по очищенню повітря в приміщенні виявиться незамінним і затребуваним. Вчені всього світу твердять про необхідність вдихання чистого кисню і рекомендують виходити на прогулянку в парк. Але що робити, якщо найближчий парк - це сквер, оточений завантаженими і курними дорогами? В цьому випадку, організувати подорож на природу краще у вихідні дні, а до цього часу насолодитися чистотою повітря у себе вдома.

Очищувач повітря необхідно купити, якщо з даного списку виділяється кілька пунктів.

Ви проживаєте в місті з населенням більше 500 000 жителів;
Ваша квартира або будинок знаходиться при дорозі, по якій вдень і вночі їздять машини;
Вам часто можна почути неприємні запахи вихлопних газів при відкритому вікні;
Ваше місто знаходиться в місцевості, де часто проходять пожежі лісів і торфовищ;
Квартира або будинок, в якому проживає ваша сім'я, знаходиться в безпосередній близькості до заводам, з труб яких постійно викидаються продукти відходу;
У вашому будинку курять родичі або гості прямо в приміщенні;
У будинку є тварини,
У приміщенні є килимові покриття і речі, які накопичують пил.
Рятувальним кругом і справжнім хвойним лісом по виробленню ідеального кисню і очищення повітря від пилу виявиться очищувач повітря для квартири. Вибір пристрою повинен проходити грамотно і зважено, враховуючи всі характеристики, як самого фільтра повітря, так і потреби домочадців. Великий вибір техніки, яка забезпечує кімнату приємним свіжим повітрям, допоможе вибрати необхідну в конкретному випадку модель. Прилад для очищення повітря в кімнатах маленьких дітей і хворих людей стане особливо затребуваним і необхідним. Підростаюче покоління має рости і вдихати по можливості чистий кисень для свого гармонійного розвитку.

Прилади для очищення повітря: види і властивості
Купівля очищувача повітря стане важливим і рішучим кроком в житті сім'ї. Справжній заміське повітря змусить легені розправитися, а людей, які часто хворіють бронхітом і астмою, навчить дихати заново. Саме таку можливість розкриває гідний очищувач повітря і допомагає повернути в будинок справжній кисень.

Існує велика різноманітність приладів очищення повітря, але у багатьох з них головним компонентом є фільтр. Він може бути вугільним або містити інший важливий абразивний елемент, який утримує в собі частинки бруду і пилу. Купити очисник повітря для будинку в реальному або інтернет магазині не складе труднощів, але для початку необхідно розібратися з їх видами. Найпопулярнішими на сьогодні є такі:

Простий очисник повітря без додаткових функцій;
Прилад для очищення повітря спільно з іонізатором;
Два в одному: очищувач і зволожувач повітря;
Озонатор і очищувач повітря;
Озонатор, поєднаний з іонізатором і т.д.
У очисники повітря від пилу, неприємних запахів і шкідливих речовин вугільний фільтр стає основним засобом, який затримує пил і бруд під час своєї роботи. Якщо в такий прилад додана функція зволоження повітря, тоді в кімнаті стане не тільки легше дихати, а й може покращитися стан шкіри. Як відомо кондиціонери і опалювальні системи висушують повітря, а наша шкіра потребує природному зволоженні. Багато салонів краси і навіть офіси, набувають очищувач зволожувач повітря для більш ефективної та приємної роботи.

Вгору