В умовах світової пандемії і сезонного спалаху захворюваності особливо гостро постає питання захисту від вірусів і бактерій. Тому я хочу поділитися своїм досвідом боротьби з хвороботворними організмами.

Почну з передісторії. У нас з подругою по двоє дітей-погодок, які зараз навчаються в початкових класах. З настанням осені завжди починалася «карусель»: то один принесе «вірусний подарунок» і заразить всіх, то інший. Через це всі члени сім'ї часто хворіли. Я вирішила спробувати новий на той момент засіб – озонатор, адже озон це потужний антисептичний засіб. Подругу збентежила висока вартість приладу, і вона надала перевагу народним засобам – цибуля, часник, чаї, аромамасла і ін.

Почитавши в інтернеті відгуки і подивившись відео-огляди, я вирішила вибрати багатофункціональний озонатор з таймером. Він підходить для озонування не лише повітря, але також і для води та продуктів.

Озонатор – ефект в день покупки

Принесла я це чудо техніки додому і, уважно прочитавши інструкцію, включила його на 10 хвилин в спальні. Озон вбиває всі мікроорганізми за лічені секунди, але в більших концентраціях може бути небезпечний для людини. Тому перебувати в приміщенні під час озонування не можна, а після завершення процедури потрібно почекати хвилин 20 (за цей час озон розпадеться на звичайний кисень) і провітрити.

Ефект після роботи приладу я відчула одразу – дихалося якось по-іншому, легше. Я не впевнена, що це вплинуло озонування, але й спати після обробки ми стали краще – менше крутилися, не прокидалися посеред ночі.

Так, випробувавши роботу приладу на собі, я стала використовувати його в усіх кімнатах. Особливо був помітний ефект у ванній, де я вже втомилася боротися з грибком і цвіллю, – після пари сеансів озонування все зникло.

Також я кілька разів обробила підвал, в якому зберігалися овочі на зиму. Зник специфічний запах, а овочі стали зберігатися набагато краще.

Але повернемося до основної причини покупки озонатора – «вірусної каруселі». При постійному використанні приладу вона припинилася. Діти звісно ж хворіли, але набагато менше і, навіть якщо хтось приносив хворобу додому, то інші не заражалися.

Також завдяки озонатору сезон кишкових інфекцій обійшовся без нас: при обробці води і продуктів озоном повністю знищуються всі шкідливі мікроорганізми. Я дуже рада, що взяла прилад з можливістю озонувати не тільки повітря, але й воду і продукти.

  

А як же там подруга?

Подруга перепробувала всі можливі засоби боротьби з захворюваністю: годувала всіх цибулею і часником, давала чай з липою, лимоном і ехінацеєю, годувала імуностимуляторами, проводила ароматерапію і т.д. Але ефекту особливого не було. Цей експеримент тривав два роки, а на третій вона здалася і теж купила озонатор.

У підсумку за два роки було витрачено набагато більше грошей на всілякі "народні" засоби боротьби з вірусами і ліки, ніж коштував озонатор.

Не існує бактерій і вірусів, стійких до озону!

Озонатор – несподіваний помічник в боротьбі з шкідниками

Хочу розповісти ще про те, як озонатор допоміг впоратися з навалою тарганів.

Мої батьки живуть в старому будинку і, як часто буває в таких приміщеннях, до них занадились непрохані гості – таргани. Чим їх тільки не намагалися вивести: і крейда, і порошки, і гелі, і розпилювачі ... Ефекту або не було зовсім, або він був нетривалим.

Я вирішила спробувати застосувати для боротьби свій озонатор. Уже після першого півгодинного озонування тарганів стало набагато менше, а через тиждень вони пропали зовсім.

Батькам я теж купила озонатор і тепер у них не тільки чисте повітря, а й вільна від загарбників кухня.

Озонатор в пандемію

Віруси ми можемо принести додому на одязі, взутті, гаджетах, продуктах та ін. Щоб убезпечити свою родину я обов'язково обробляю все, принесене з вулиці, озонатором. Для цього достатньо покласти речі в кімнаті і включити озонатор. Продукти, які можна мити, я обробляю озонованою водою.

Підсумок 2-річного експерименту

За два з половиною роки використання озонатора я побачила тільки позитивні моменти: захворюваність в сім'ї значно знизилася, зникли головні болі при постійному перебуванні в приміщенні, покращився сон. Подруга теж купила озонатор, дуже задоволена і шкодує, що не зробила цього раніше.