Масажер для обличчя – доступний та ефективний спосіб значно покращити якість шкіри в домашніх умовах без салонних процедур. При регулярному використанні правильно підібраний пристрій вирішить проблему з якістю шкіри і допоможе заощадити значну суму грошей. З цієї статті ви дізнаєтесь, як вибрати масажер для обличчя.

Користь масажера для обличчя

Масаж обличчя на регулярній основі активізує кровотік, зміцнює тканини та регулює обмінні процеси в організмі. За допомогою тільки домашнього масажера ви зможете:

 • Поліпшити колір обличчя;
 • Очистити пори;
 • Підвищити тонус шкіри;
 • Зменшити кількість дрібних зморшок, запобігти появі нових;
 • Зміцнити контур обличчя, зробивши його чіткішим;
 • Стимулювати регенерацію клітин природним способом.

Найкращі масажери для обличчя

Не можна точно сказати, який масажер для обличчя кращий чи гірший – кожен вирішує своє завдання. Перерахуємо найпопулярніші пристрої на ринку бьюті-індустрії.

Роликовий

Якщо використовувати його регулярно, ви помітите, як підвищиться пружність шкіри, підтягнеться овал обличчя. Який роликовий масажер для обличчя вибрати для досягнення найкращого ефекту? Зверніть увагу на тепловий роликовий масажер та масажер із титановим роликом.

РФ-ліфтинговий

Технологія РФ-ліфтинг має на увазі вплив на шкіру радіочастотних хвиль, що нагрівають певну ділянку шкіри до глибоких шарів. З її допомогою ви зможете покращити кровообіг та відновити роботу судин, підвищити відтік лімфи та стимулювати обмінні процеси. Це хороший масажер для підтяжки особи, так як дозволяє повернути початкову форму волокон колагену. Додатково розгладжуються зморшки. Також ліфтинг масажер для обличчя виводить надмірну рідину, тобто допомагає боротися з набряками.

Ультразвуковий

Масажер впливає на шкіру за допомогою хвиль ультразвуку, запускаючи вироблення еластину та колагену. Пристрій підтягує шкіру, роблячи її гладкою, ніжною та пружною, а також запускає процес відновлення та очищення. Ви зможете позбутися шкірного сала та глибоких забруднень, а також зменшити пори. Якщо вам необхідно покращити зовнішній вигляд, то ультразвуковий масажер ідеально підійде для цієї мети.

Вибраційний

Пристрій максимально безпечний та ефективний для домашнього використання. Вплив мікровібрацій на шкіру стимулюють кровообіг та обмінні процеси, підвищують тонус судин та активізують вироблення колагену. За допомогою вібраційного масажера можна зменшити кількість зморшок.

Ультразвуковий вібраційний масажер для обличчя + LED терапія 5в1 для омолодження та очищення шкіри впливає на шкіру дрібними вібраціями близько 12 000 об/хв. Масажер сприяє обміну речовин, покращенню кровообігу. Вібромасаж повністю змінює вигляд обличчя, так як тонізує шкіру та вирівнює її колір. Додатково масажер має функцію іонофорезу, яка підвищує проникність клітинних мембран, судин та оболонок нервових волокон. Завдяки цьому використання косметичних засобів є найбільш ефективним.

Мікрострумовий

Працює на основі мікрострумів, що стимулюють м'язові тканини, запускаючи процес омолодження зсередини. У масажері використовуються струми невеликої сили, які не можуть нашкодити. Він дозволяє позбавитися мімічних зморшок, виконуючи ліфтинг-процедури салонного рівня в домашніх умовах. В результаті шкіра стає щільною і пружною, зникають пігментні плями, вугрові висипи і постакне.

Якщо ви не знаєте, який вибрати мікрострумовий масажер для обличчя, скористайтеся роликовим пристроєм для обличчя та тіла з стимулятором EMS для підтяжки шкіри. Подвійна синусоїдна хвиля EMS, що випромінюється масажером, збільшує проникність клітинних мембран. Це сприяє кращому вбиранню корисних речовин із будь-яких косметичних засобів. Додатковий вібраційний ефект розгладжує зморшки та не дає утворюватися новим.

Світлодіодний

Принцип роботи подібних масажерів полягає у впливі світлодіодів на шкіру певного кольору:

 • Червоні промені прискорюють регенерацію та утворення нового колагену, допомагають боротися з вугровим висипом;
 • Фіолетові/сині промені надають заспокійливу та антибактеріальну дію;
 • Жовті промені очищають від токсинів і мають дренажний ефект;
 • Зелені промені позитивно впливають на чутливу шкіру, а також мають антивіковий ефект, розгладжуючи дрібні зморшки.

Инфрачервоний

Масажер відмінно підходить для чутливої шкіри, проте при його використанні потрібно бути обережним, щоб уникнути опіку. Вони м'яко впливають на шкіру, проникаючи в її глибокі шари, що підвищує тонус та пружність. Регулярне використання позбавляє від зморшок та набряків.

Іонний

Такі масажери впливають на шкіру гальванічним струмом, що покращує проникнення косметичних засобів глибоко в дерму за рахунок іонізації. Прилади працюють у двох режимах, виділяючи:

 • позитивні іони – цей режим використовується для глибокого очищення;
 • негативні іони - у такому режимі масажер краще використовувати для розгладження зморшок та збагачення шкіри поживними речовинами.

Масажер з тепловим нагрівом

Масажери з тепловим ефектом сприяють відкриттю пор, розслабленню, підвищенню метаболізму. Нагрів може відбуватися за рахунок інфрачервоного випромінювання або прогрівання робочої поверхні масажера.

Масажер для обличчя: який вибрати?

Вибирайте масажер на основі вашого віку, стану шкіри та бажаного ефекту. Наприклад, жінкам до 25 років достатньо буде регулярного використання роликових, іонних чи вібраційних масажерів. Якщо в цьому віці шкіра схильна до акне або є пігментні плями, слід скористатися світлотерапією або ультразвуком. Після 30 років бажано звернути увагу на мікрострумові або ультразвукові моделі.

Ідеальним вибором для вікової шкіри стане мікрострумовий масажер для обличчя з RF-ліфтингом, EMS та світлотерапією. Це максимальна дія всіма доступними способами, що дозволяє надовго зберегти молодість. Прилад сприяє підвищенню еластичності шкіри, розгладжує зморшки, знижує кількість підшкірного жиру, прибирає пігментні плями та ластовиння.

Якщо ви вирішили купити масажер для обличчя, скористайтесь зворотним зв'язком для консультування перед покупкою. Ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня та допоможемо визначитися з вибором.