Воднева вода це питна вода з яскраво вираженою протизапальною і антиоксидантною дією. Вона позитивно впливає на весь організм і має лікувальний ефект. Інформація про те, чим корисна воднева вода для організму, була відома в Японії ще в стародавні часи. Сьогодні властивості водневої води досліджені багатьма вченими, її призначають як в лікувальних, так і в профілактичних цілях.

Зі статті ви дізнаєтеся, що таке воднева вода, про її користь для організму, а також про те, чи існує вона в природі і як наситити звичайну воду воднем в домашніх умовах.

Вода, збагачена воднем: особливості

Воднева вода володіє унікальними властивостями:

 • Стабільність pH. Додавання водню не змінює pH, він залишається таким же, як і у вихідній рідини, тобто 7-8. Це означає, що воднева вода легко засвоюється і звична для людини;
 • Наявність негативного окислювально-відновного потенціалу (ОВП). Ця характеристика забезпечує високий рівень антиоксидантного ефекту, тому що показник може доходити до -600МВ. Воднева вода не викликає появу вільних радикалів, тому що організм не витрачає енергію на її засвоєння;
 • Висока концентрація водню. Саме він очищає організм, проникаючи через біологічні мембрани і нейтралізуючи вже наявні вільні радикали.

Природні джерела і багатовікова користь водневої води для людини

Користь водневої води була високо оцінена японськими імператорами ще до настання нашої ери. Японські правителі завжди були довгожителями і такий ефект списували на особливу воду з особистого джерела. Доступ до води був тільки у імператорської сім'ї, які пили її протягом усього життя.

Японські вчені виявили, що вода в цьому джерелі звичайнісінька, але в своєму складі має велику концентрацію водню. Через деякий час знання про користь водневої води зі східної країни поширилося по всьому світу, і тепер багато людей відновлюють здоров'я водневої терапією.

Воднева вода: користь і шкода (думка лікарів)

Навколо водневої води багато різних чуток і припущень. Але сьогодні вже не можна заперечувати її позитивний вплив на організм. У 2007 році вперше дослідження водневої води провів японський вчений Ікура Осава. Свої результати він опублікував в науковому виданні Nature.

Останнє найвідоміше дослідження було проведено через появу нового вірусу COVID-19. Вчені Department of Critical Care Medicine з Китаю провели повномасштабне дослідження "Hydrogen: A Potential New Adjuvant Therapy for COVID-19 Patients" про вплив водню на організм людини під час цитокінового шторму (прим., - Цитокіновий шторм - агресивна імунна реакція організму на вірусну інфекцію і лікарські препарати).

Японський лікар Тазава Кенджи, який є заслуженим професором Медичного і фармацевтичного університету Тояма, вже багато років працює з молекулярним воднем на практиці, відзначаючи його антиоксидантні властивості. Професор і сам вживає водневу воду і зовсім не виглядає на свій вік, а зараз йому вже більше 80 років. Розглянемо докладніше, які переваги має воднева вода.

Воднева вода і її користь

Доведено, що воднева вода позитивно впливає на всі системи організму, відновлюючи ДНК на клітинному рівні. Згідно з існуючими медичними спостереженнями за людьми, які на постійній основі вживали водневу воду, зазначається:

 • Позбавлення від зайвої ваги;
 • Нормалізація рівня тиску;
 • Підвищення імунного захисту організму;
 • Зниження алергічних реакцій;
 • Поліпшення роботи мозку і пам'яті;
 • Зміцнення серцево-судинної системи і зменшення ризику серцевих нападів;
 • Виведення токсинів;
 • Підвищення якості життя.

Все це відбувається завдяки потужному антизапальному ефекту. Якщо включити водневу воду в раціон на постійній основі, то в організмі почнуть відбуватися такі реакції:

 • Знизиться окислювальний стрес. Завдяки цьому зменшиться ймовірність імунних збоїв в організмі і неконтрольований ріст клітин. В сучасних життєвих реаліях така дія водневої води може стати істотною підмогою в зміцненні здоров'я;
 • Покращиться метаболізм. Вага людини прийде в норму шляхом зниження кількості жирових відкладень;
 • Знизиться запальний процес в організмі і почнеться його природне очищення. Це особливо важливо під час захворювань і їх профілактики. Також воднева вода не дає накопичуватися ліпідам в печінці.

Відповідно до думки лікарів, воднева вода шкоди організму не завдає. Її можуть вживати люди різного віку і професій, але особливо - спортсмени і працівники з інтенсивними навантаженнями. Справа в тому, що великі фізичні навантаження викликають велику втрату рідини в організмі через піт, а також вивільнення величезної кількості вільних радикалів. Вживання водневої води під час тренування дозволяє запобігти негативні впливи, ефективно заповнюючи водний баланс і пов'язуючи руйнівні вільні радикали. Для тренувань відмінно підходить портативна пляшка Ontario-101 з запасом водневої води, яку можна скрізь носити з собою.

Якщо немає ніяких проблем зі здоров'ям, то в профілактичних цілях водневу воду рекомендується включити в раціон:

 • Жителям великих міст, мегаполісів і будь-яких забруднених місць;
 • Курцям і людям, що вживають алкоголь;
 • Людям, які ведуть малоактивний спосіб життя.

Всі вищеперелічені фактори підвищують рівень окисного стресу, що провокує зниження імунітету і ймовірність виникнення хвороб.

Єдиний мінус такої води - швидке випаровування водню. Воду п'ють свіжоприготовлену, буквально в перші хвилини після збагачення воднем. Однак сьогодні це не проблема - портативний генератор Ontario-101 зберігає високу концентрацію водню до 2-х годин.

Звідки отримують водневу воду?

Якщо ви не живете біля природного джерела з водневою водою, то отримати її можна штучним способом. Пристрій, завдяки роботі якого утворюється воднева вода, називається водневим генератором (користь такої води не менше природної). Існують стаціонарні генератори водневої води для дому та портативні, які ви зможете брати з собою. Генерувати водень з ними легко і просто, всього одне натискання кнопки, і ви отримуєте насичену воднем воду.

Наприклад, глечик-генератор Athabasca-101 на 2 літри може забезпечити водневої водою всю сім'ю або офіс. Він автоматично очищає воду, насичуючи її воднем та іонами. Athabasca-101 працює за технологією SPE / PEM, не допускаючи появу в воді побічних продуктів електролізу.

Також в будинку або в офісі можна встановити глечик Тоно-101 на 1,5 л води. Він працює з використанням технології SPE / PEM, насичуючи воду мільярдами молекул водню всього за 10 хвилин.

Щоб воднева вода завжди була під рукою, беріть з собою портативні генератори. Наприклад, зручну пляшку Ontario-101 на 240 мл легко взяти в дорогу, повністю забезпечивши себе водневої водою в концентрації 2000 ppb навіть в подорожі або на прогулянці. Роз'єм USB дозволяє заряджати пристрій в машині або від power bank.

Якщо ви вирішили підвищити свій імунітет і купити генератор для водневої води, залишайте свій номер на зворотний дзвінок. Ми передзвонимо протягом робочого дня і допоможемо зробити вибір!