Користь водневої води доведена численними науковими дослідженнями і досвідом людей, які поліпшили своє здоров'я. Сьогодні її можна зробити вдома, для цього необхідно лише вибрати якісний генератор водневої води. З цієї статті ви дізнаєтеся, як зробити водневу воду в домашніх умовах.

Як збагатити воду воднем в домашніх умовах

Якщо ви хочете на регулярній основі вживати водневу воду вдома, вам знадобитися генератор. Це спеціальний пристрій, який після включення починає виробляти молекули Н2, насичуючи воду воднем. З генератором не потрібно турбуватися про чистоту води і продукти розпаду - в сучасних пристроях, призначених для домашнього використання, встановлена ​​спеціальна протонообмінна мембрана, яка видаляє всі домішки.

Також завдяки її наявності, можливий електроліз будь-якої води, навіть очищеної, дистильованої або отриманої методом зворотного осмосу. Так, якщо залити воду, очищену спеціальними засобами, генератор з протонообмінною мембраною видалить залишки розпаду речовин.

Воднева вода: як отримати за допомогою генератора в домашніх умовах

Експлуатація генератора водневої води в домашніх умовах відрізняється простотою і практично однакова у різних моделей. Розглянемо процес роботи на прикладі портативного генератора Ontario-101, який виконаний у вигляді пляшки:

  • Перед початком роботи зарядіть генератор.
  • Помийте пляшку, якщо використовуєте пристрій вперше.
  • Налийте в пляшку воду. Слід врахувати, що використовувати інші напої в будь-якому генераторі неприпустимо.
  • Натисніть на кнопку включення. Повинна спалахнути лампочка, з'являться бульбашки водню.
  • Насичення води воднем припиниться через п'ять хвилин автоматично. При необхідності вимкнути прилад раніше просто затисніть кнопку, поки не згасне лампочка.

Як приготувати водневу воду для великої компанії

Слід вибрати стаціонарний генератор, якщо планується вживання водневої води кількома людьми. Наприклад, TOHO-101, за допомогою якого за один раз можливо приготувати 1,5 літра водневої води. Його управління практично не відрізняється від портативної пляшки Ontario-101, різниця лише в тому що глечик потрібно підключити до мережі. Всі дії з управління TOHO-101 виконуються на сенсорної панелі, на якій можна не тільки включити пристрій, але й вибрати потрібний режим роботи, від режиму залежить кількість водню в воді.

Як зробити водневу воду для пиття поза домом

Якщо ви подорожуєте або багато пересуваєтеся, придивіться до портативних водневих генераторів, наприклад, Hanka-101 на 380 мл. Пристрій довго тримає заряд, тому отримати збагачену воднем воду зовсім просто по дорозі на роботу або під час відрядження.

Як правильно пити водневу воду

Воднева вода, приготовлена ​​вдома, приймається як звичайна питна рідина. Відсутні будь-які обмеження щодо її прийому, більш того, людині необхідно в день вживати не менше літра такої води. В цілому, кількість випитої води залежить від добового споживання калорій, наприклад, спортсменам або фітнес-тренерам слід пити не менше двох літрів води.

Через те, що концентрація водню після відкриття ємності зменшується, необхідно пити тільки свіжоприготовану воду.

Вже через тридцять днів регулярного вживання водневої води поліпшується самопочуття, колір шкіри, з'являється більше енергії.

Тепер ви знаєте, як зробити воду, збагачену воднем. Якщо ви хочете купити портативний або стаціонарний генератор водневої води для домашнього користування, ми допоможемо вибрати відповідний пристрій саме для вас. Залишайте заявку в формі зворотного зв'язку - ми вам передзвонимо протягом робочого дня.