Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00
Сб:10:00–16:00; Нд: вихідний
Будні: (тех.підтримка) 10:00–17:00

0
Мій кошик

Бактерицидні лампи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бактерицидні лампи призначені для дезінфекції та стерилізації за допомогою ультрафіолетового випромінювання. УФ-лампи мають потужні бактерицидні властивості, зокрема знищують до 99,9% бактерій, вірусів, спор цвілі. Завдяки своїм властивостям бактерицидні лампи широко застосовуються для дезінфекції приміщень, знезараження повітря і поверхонь, стерилізації всіляких предметів.

Як вибрати бактерицидну лампу

Бактерицидні лампи бувають двох типів:

Кварцові - виробляють "жорсткий" ультрафіолет і велику кількість озону. Після використання потрібне обов'язкове примусове провітрювання обробленого приміщення.
Безозонові. Ультрафіолет довжиною хвилі 253,7 нм забезпечує мінімальне утворення озону, щоб мінімізувати шкідливий вплив на шкіру і очі. При цьому безозонові лампи мають таку ж високу ефективність у знищенні патогенних мікроорганізмів.

За способом установки бактерицидні лампи діляться на стаціонарні і портативні. Стаціонарні кварцові лампи, як правило, встановлюються в лікарнях, поліклініках, дитсадках і тому подібних установах. Портативні лампи працюють від акумулятора і мають дуже широкий спектр застосування. Портативна УФ-лампа дозволяє знезаразити повітря і поверхні в салоні авто, всередині шафи, в ящику столу, сумці і т.д.

Вгору