Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00
Сб:10:00–16:00; Нд: вихідний
Будні: (тех.підтримка) 10:00–17:00

0
Мій кошик

Детокс спа

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Detox – ідеальний засіб для очищення організму

В наш час досить багато статей та думок про апарати, що дозволяють провести детоксикацію організму в домашніх умовах. Дуже відомі люди нашого світу: зірки шоу-бізнесу, політики, діячі культури на всіх телеканалах трубять про очищення та омолодження організму.

Пропонуємо розібратися у питанні, що таке detox, у яких випадках він застосовується, і на скільки корисна його дія? Важливе питання наших буднів – зайві кілограми, а також токсини. Токсини переслідують кожну людину скрізь, куди б вона не пішла, починаючи від шкідливих речовин у їжі, закінчуючи радіаційними елементами та забрудненістю навколишнього середовища. Організм людини як усередині, так ззовні просочується отруйними речовинами, які запускають процес різноманітних захворювань, поганого перетравлення їжі, проблем з ожирінням, імунітетом, поганого зовнішнього вигляду, занепаду сил, поганого психологічного здоров'я, розвитку депресій, психозів та страхів. Детокс апарат очищення організму є унікальною розробкою, здатною без шкоди здоров'ю усунути багато проблем.

Міф і помилка людини у тому, що наш організм може самостійно боротися з усіма шкідливими елементами. У такій кількості, якою ми обростаємо щодня, просто потрібна допомога у вигляді програми з очищення detox. Детокс очищення організму від шлаків є тією панацеєю, яка допомагає нашому організму запустити функції самоочищення, закладені в ньому природою. Вченими доведено, що правильно скоординовані заходи профілактики багатьох захворювань, дозволяють подовжити життя, уникнути відвідування лікарів та прийому малоприємних медичних процедур. Але, знаючи про свої недуги, людина має і не нашкодити і не зробити ситуацію ще гіршою, коли без допомоги медиків просто не обійтися. Апарат детокс допомагає вчасно розірвати нескінченне коло лікар-таблетки-крапельниці та видалити шлаки через клітинну мембрану.

Реклама – двигун прогресу. Безліч матеріалів випущено на захист різноманітних дорогих процедур та препаратів, які здатні очистити та омолодити організм. Але, на жаль, не всі з них дієві, а багато хто здатний чинити прямий вплив на організм виключно у разі користування на постійній основі. Хочемо звернути вашу увагу на апарат для детоксикації, який здатний здійснити повне очищення всіх органів та системи життєдіяльності людини від токсинів, шлаків та отрут. Що найважливіше детокс апарату для очищення організму пройшов, клінічні випробування та рекомендований медиками для використання в побутових умовах.

У 2003 році було присвоєно Нобелівську премію за створення системи «Детокс» у відкритті транспорту іонів через канали клітинної мембрани. Після цього прилад детокс отримав державний санітарно-епідеміологічний акт експертизи. З'явився у продажу, як апарат, який пройшов клінічні випробування та підтвердив свою унікальність.

Суть іонного очищення та detox очищення організму

Унікальні технології «іонної очистки» стали вершиною сучасних процедур, заснованих на апаратній детоксидації. Всі токсини, які людський організм накопичує роками і не може самостійно вивести за допомогою детокс очищення, можна вивести природним шляхом, не завдаючи шкоди здоров'ю. Прилад детокс розроблений за спеціальною технологією, в принципі його дії є можливість створювати потоки іонів. Саме ці потоки прикріплюють себе всі токсини, що мають негативний вплив на організм, і виводяться через потові залози. Тобто ніяких больових відчуттів та лякаючих виділень, все природно та абсолютно безпечно.

Інтоксикація організму, яка дуже часто викликає алергічні реакції та шкірні захворювання, після проходження кількох сеансів детокс апарат очищення організму йде. Ви це можете відчути практично відразу, оскільки станете енергійнішими і бадьорішими. Насичуючи організм киснем, detox надає позитивний вплив на здоров'я, самопочуття, і що важливий зовнішній вигляд. Крім того, позитивна дія іон детокс позначається на підвищенні активності головного мозку та збільшенні працездатності. Для людей, які страждають на гіпертонію, існує можливість нормалізувати артеріальний тиск. З метою профілактики застосування приладу для очищення організму допомагає усунути неприємні запахи тіла людини, що в наш час не рідкість, і люди часто лікують гормональний фон з метою боротьби проти запаху і комплексів. Відбувається активізація статевої системи. Для жінок дуже важливо, адже вони можуть позбутися целюліту.

Апарат детокс для виведення токсинів: рекомендації та процес очищення

Detox застосовується для виведення токсинів з організму. Основними його складовими є основна частина приладу, бамбуковий інфрачервоний пояс, активний електрод, напульсник. Коли проводиться процедура detox очищення організму, запускається процес виведення з організму продуктів розпаду токсинів, клітин, алергенів, отрутохімікатів. Наступні 24 години після процедури очищення організму детокс, процес очищення триває. Як показує практика, якщо регулярно проводити detox очищення організму можна продовжити життя людини на 2-3 роки.

Захворювання, з якими бореться очищення детокс

За допомогою апарата detox ви можете боротися в домашніх умовах з наступними проблемами:

 • шкірні захворювання різного характеру;
 • алергічні реакції, спричинені інтоксикацією організму;
 • усі види інтоксикації організму;
 • зашлакованість;
 • поширені захворювання дихальної системи, до яких відносять бронхіт, пневмонію та бронхіальну астму;
 • ендокринні захворювання;
 • серцево-судинні та захворювання хребта;
 • хронічна втома, порушення сну;
 • знижена активність мозку;
 • ожиріння;
 • необхідність активізації холестерину;
 • необхідність активізації кровообігу;
 • Косметичні заходи.

Протипоказання для застосування приладу детокс

Але, варто дотримуватися також запобіжних заходів і не забувати про протипоказання застосування detox:

 • гемофілія;
 • проведені операції на серці та товстій кишці;
 • зашлакованість організму;
 • наявність інфекційних захворювань;
 • за високої температури;
 • під час менструації;
 • під час вагітності та лактації;
 • за наявності імплантованих органів;
 • наявність кардіостимулятора;
 • вік дітей віком до 10 років.

У процесі використання detox виводяться надлишки води, хімікатів, харчових ароматизаторів із організму. Отрути, які вражають м'язи, нервову систему, кров, серце, нирки та сполучні тканини виводяться за допомогою апарату детокс. Якщо існує потреба винищити паразитів та грибкові інфекції, за допомогою приладу детокс це можна зробити абсолютно безболісно. Крім того, здійснюється повне очищення кишечника та зменшуються обсяги тіла, що особливо актуально для людей з неправильним обміном речовин та зайвою вагою.

Інтернет-магазин zdorovee.com пропонує вашій увазі апарат для очищення організму "Detox" та ION Detox Foot-Spa 909, які мають сертифікати та доведену позитивну дію на організм. Позитивні відгуки наших клієнтів доводять, що вживання цих апаратів як у профілактичних, так і лікувальних цілях сприяють позитивній динаміці у вирішенні багатьох проблем зі здоров'ям. Серед них різноманітні алергії, хвороби сечостатевої системи та нирок, дихальних шляхів, артрити та шкірні захворювання. Характерною особливістю апарату ION Detox Foot-Spa 909 є можливість застосування одразу двома людьми, що особливо актуально, якщо його застосовувати у косметичних цілях. З апаратом детокс ви гарантовано повертаєте собі юність, а шкірі еластичність. Зазначимо, що процедура виведення шлаків за допомогою detox ion spa є дуже гуманною і не вимагає жодних агресивних втручань.

Як правильно вибрати апарат детокс?

Для того, щоб не придбати підробку, яка коштуватиме дешевше, але й користь не приноситиме, ми рекомендуємо:

 • вибирати detox виключно у надійному магазині з відповідними сертифікатами на продаж обладнання;
 • перевірити, чи є сертифікат на апарат detox spa, і чи відповідає він затвердженому зразку;
 • отримати повноцінну консультацію продавця щодо застосування та можливостей приладу. Тільки кваліфікований персонал зможе відповісти на всі питання, що вас цікавлять.
 • у разі існування протипоказань щодо застосування препарату, проконсультуватися з лікарем щодо можливості його застосування.

У нашому магазині всі менеджери володіють повним комплектом інформації про прилади детокс, наявні, і роз'яснять усі можливості, які він дарує.

Вгору